fbpx

איך עושים ריקודי בטן בסיסיים

– עמדו עם הרגליים צמודות זו לזו, הניחו רגל אחת קדימה על העקב והשנייה על האצבעות

– הבט למעלה, כופף את המרפק והנח את היד על החלק האחורי של הראש

– לכופף מעט את רגל ימין, להישען לאחור ולבצע תנועות עיגול קטנות עם הירכיים

– החלק את כפות הידיים על צדי הגוף ואז העלה את הידיים עד לגובה החזה

מדריך מקיף ללימוד היסודות של ריקודי בטן, המכסה נושאים כמו תנוחה, תנועות ואצבעות.

צורות ריקוד בסיסיות – Tisa Rova Bergh מזכירה שיש הרבה דרכים שונות לעשות גלילי בטן תחילה לפני שמסתובבים בגוף וחוסמים חלקים מסוימים תוך ליטוף אחרים עם האצבעות. יש כמה דפוסי גלגול סטנדרטיים כולל גלגול למעלה ולמטה בעמוד השדרה, גלילי מפשעה ופיתולי ברכיים. גלילי כוח שונים מקורם במספר אינסופי של וריאציות, מה שמאפשר לכל רקדן ללמוד בעצמו מה עובד עבורו.

אביזרי ריקודי בטן – בנוסף לשמלות באורך הרצפה בעלות חצאית מתנפחת, עיטוף ירכיים עובד טוב יותר כאשר לומדים תנועות ריקודי בטן מכיוון שהם משמשים כריפוד עבור חלקי גוף רגישים.

רצועות עוזרות למנוע מהבגדים להתקבץ מתחת לזרועותיך, אז תתרחקי משמלות וחצאיות עם סוגים או חומרים אלה אם זו בעיה עבורך. עטיפת ראש נותנת תחושה של אלגנטיות מה שהופך את סרטי הראש לאביזר נהדר כאשר

ריקודי בטן אולי נראה כמו תחביב שקל לתרגל בצד, אבל מאמר זה יראה לך כמה מהלכים מתקדמים יותר שאתה יכול לקחת את הכישורים החדשים שלך אליהם. ניצול הידיים והזרועות שלך בדפוסי ניסוח יעזור לך לפתח הבנה חזקה יותר של גוף האנרגיה הפנימי ובכך להפוך את התנועות שלך לחושניות יותר ועשירות במשמעות.

מאמר זה מכסה דרכים שונות להזיז את הידיים, הזרועות והאצבעות שלך בזמן ריקודי בטן כדי להפוך את התנועות לנוזלות יותר. ניתן למצוא פקודות ללא טקסט בסוף מאמר זה תחת “משאבים נוספים”.

הזרועות בדרך כלל מאבדות את התחושה שעתיים לאחר הפציעה מכיוון שכל נפיחות עלולה לחסום סיבים חלשים מלשדר מידע על תנוחות ו/או שהתחושה מנותקת זמן רב מדי באזור מסוים.

כל מה שאתה צריך זה ביטחון עצמי, ליהנות עם זה, וחוש הומור!

פרטים נוספים: לריקודי בטן יש תנוחות מסוימות, תנועות ואפילו מחוות שצריך לעשות בסדר הנכון. לימוד הניואנסים הללו ייקח זמן אבל כל מה שאתה צריך זה תרגול. ככל שתשקיע יותר זמן בתרגול המהלכים הללו וברצפים חינניים, כך תהפוך לרקדנית טובה יותר.

הצעד הבסיסי בריקוד בטן כולל בדרך כלל סיבובי מותניים, עלי סטפ, סיבובים במקום ונפילות ירכיים.

הירכיים צריכות להתנדנד מצד לצד בזמן שהידיים נעות במגוון צורות שונות. ברצף זה התנועות הן כף היד החוצה עם גלים בגובה הכתף שמתחילים לרווחה ומתקרבים זה לזה או נוגעים בכף היד למטה עם גלים נמוכים בכתף שמתחילים קרוב זה לזה ומתפשטים זה מזה. כדי להגביר את שריר הבטן אתה יכול להשתמש בזרועותיך כמו אקורדיון.

פסקת המבוא הזו מספרת לאנשים על מה אתה הולך לדבר. הם יידעו אם זה קטע בשבילם, או לא. זה צריך להיות ברור ותמציתי – המשפטים הספורים האלה צריכים לתת למישהו מושג אסטרטגי על מה הוא ילמד מהפוסט.

אבל צריך להזכיר:

-כּוֹרֵיאוֹגרָפִיָה

-תנועת גוף

-פרשנויות של מגמות ריקוד

אין לכלול עובדות מיותרות מכיוון שאלו עלולות להיראות כמו מאמר מחקר/מחקר, וזה לא הטון שהמדור הזה רוצה לקבל. זה לא רוצה אנשים שמחפשים מטרות אקדמיות למידע רקע – זה רוצה אנשים שרוצים עצות מעשיות איך לעשות את המהלך המדובר בצורה מדויקת כדי שזה ייכנס ליותר בסגנון בלוג 8e9el=”

0
Welcome Guest! Waving Emoji Join American Helix to save your cart, save products for later, get exclusive discounts & more! Register Already a customer? Sign in
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

Main Menu